KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9377051
nr 937 7051
Färgetsning
Jean Skoglund (1908-1948), Stockholm från Mosebacke, Katarinahissen, signerad, motivet: 30x43
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:00:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv